Kontakt English Deutsch

E-mailový zpravodaj:

Golf

IDA CUP 2016 XIII.ročník

Vážení golfisti, golfistky,

dovolujeme si vás pozvat na jeden z nejstarších golfových turnajů v Alfrédově, který se koná v neděli 12.6.

Propozice zde

Dále máme pro vás připraveno seznámení s firmami NUSKIN a DÁMSKÁ JÍZDA.

NUSKIN: Jedná se o americkou společnost, založenou v roce 1984, která se od svého počátku zabývá anti-agingem = oddalování stárnutí. V tomto odvětví je naše firma největší na světě.

·  disponujeme rozsáhlým vědeckým zázemím - 4 výzkumná a inovační centra + 75 vědců (světových odborníků v různých vědních oborech) a přes 100 dalších konzultantů. Díky tomuto zázemí jsme schopni projevy stárnutí řešit jako jediní od zdroje příčiny, tj. na úrovni epigenetiky, nikoli pouze následky, jako tradiční přístupy. 

- Naše technologie určené na domácí použití jsou přírodní komplexní alternativou estetické medicíny, kde neřešíme pouze vrásky a povislosti, ale též víčka, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, akné, jizvy, podbradky aj. Na těle poté celulitidu, tukové záležitosti, strie, jizvy aj. V rámci účasti na Vaší akci si vybrané klientky po obdržení voucheru budou moci vše přijít vyzkoušet a otestovat tak na vlastní kůži, kdy výsledek je viditelný již po 20minutách.

DÁMSKÁ JÍZDA: Akce pouze pro dámy, vhodná coby narozeninová oslava, rozlučka se svobodou či jen tak. Party jsou dělané ideálně v domácím prostředí u hostitelky, která akci zprostředkuje pro své kamarádky, ale využívají nás i coby akce pro firemní klientky, na wellness víkendy aj. Ideální počet dam je 5-15, kde na domluvený čas dorazí Agentka Dámské jízdy a příjemným, vkusným a slušným způsobem přítomným dámám představí různé vychytávky pro vášnivé večery.

 

vloženo: 06.06.2016