Webkamery Kontakt English Deutsch

Chci dostávat novinky

Golf

Eklektik

Eklektik Golf & Wellness Resort Alfrédov 2024

 

Průběžné výsledky ZDE

 

Vyhlašujeme ročník Eklektik Golf & Wellness Resort Alfrédov 2024. Co to vlastně je Eklektik?

 

EKLEKTIK je několikakolový turnaj, jehož výsledkem je jedna výsledná skórkarta s nejlepšími výsledky na jednotlivých jamkách tzn. soutěž, kdy se hráčům z jednotlivých turnajů započítá nejlepší zahraný výsledek.

Účast v Eklektiku Vás nebude stát žádnou námahu a ani korunu navíc. Budete se pouze snažit hrát golf, jak nejlépe umíte. Vaše výsledky odehrané v jednotlivých klubových turnajích (seznam turnajů viz níže) budou elektronicky zpracovány do výsledkové listiny (skórkarty) po každém odehraném turnaji. Po ukončení celé série turnajů Vám ve výsledkové listině Eklektiku zůstane ideálně zahrané kolo v Alfrédově. Vítězem se stane hráč, který dosáhne nejnižšího výsledku. Příklad výpočtu a zápisu do výsledné skórkarty hráče, který se zúčastnil např. tří turnajů série je uveden v Poznámce č. 1

Vítěz série turnajů Eklektik (celkový vítěz ve všech kategoriích) po ukončení sezóny 2024 (datum upřesníme) získá pohár a hlavní cenu, tj. voucher na startovné všech turnajů Eklektik Golf & Wellness Resort Alfrédov 2025. Podmínkou pro získání hlavní ceny je, že se hráč zúčastní minimálně pěti turnajů níže vypsaných. Soutěžící na druhém a třetím místě získá poukaz na 1 hodinu ve whirlpool pro 2 osoby. 

(Startovné obsahuje registraci na turnaj, zpracování výsledku, služby během turnaje, svačinu do bagu a oběd po hře. Startovné nezahrnuje fee pro nečleny a pro členy klubu, kteří nemají zaplacený řádný roční hrací poplatek).

Skóre do celkového pořadí se Vám bude počítat z těchto turnajů:

  • 28.04.      Alf Tour   I.  
  • 25.05.      Alf Tour  II. 
  • 23.06.      Alf Tour III. 
  • 14.07.      Alf Tour IV. 
  • 27.07.      Stříbrská jamka
  • 25.08.      Alf Tour  V. 
  • 21.09.      Alf Tour VI. 
  • 13.10.      Alf Tour VII. - finále 
  •  

Poznámka č. 1:

 

Příklad: Jamka č. 2 je PAR 4 a řekněme, že hráč se zúčastnil pouze tří kol. V prvním kole má golfista skóre 6 (double bogey) na jamce č. 2, ve druhém kole skóre 7 (triple bogey) na jamce 2, ve třetím kole skóre 4 (par) na jamce 2. Nejnižší z těchto tří kol je skóre 4 (par), takže 4 (par) je EKLEKTICKÉ skóre jamky č. 2.

Program porovná skóre golfisty na každé jamce v každém kole EKLEKTIKU, vybere nejnižší skóre na jamku a to je jeho zápis eklektického skóre.