Webkamery Kontakt English Deutsch

Chci dostávat novinky

Hotel a restaurace

Okolí a tipy na výlety

Město Kladruby Město Kladruby

vloženo:

Přibližná vzdálenost od našeho resortu: 6 km Klášter Kladruby - Národní kulturní památka (prolink na web) byl založený v roce 1115 knížetem Vladislavem I. pro..
Lom Hradec u Stoda Lom Hradec u Stoda

vloženo:

Bývalý zatopený kamenolom v Hradci u Stoda se nachází v údolí Touškovského potoka na severozápadním okraji obce. Najdete tu příjemné přírodní koupání s čistou..
Město Stříbro Město Stříbro

vloženo:

Přibližná vzdálenost od našeho resortu: 10 km Město Stříbro patří mezi přední středověká města na území dnešní ČR s mnoha zajímavými památkami. Prohlédnout si..
Vodní nádrž Hracholusky Vodní nádrž Hracholusky

vloženo:

Přibližná vzdálenost od našeho resortu: 20 km Přehrada vznikla vybudováním sypané hráze v roce 1964 a zaplavením malebného údolí řeky Mže. Na hladině je čilý..
Horšovský Týn Horšovský Týn

vloženo:

Přibližná vzdálenost od našeho resortu: 21 km Město ležící severně od Domažlic láká návštěvníky především na prohlídky velkolepého renesančního zámku. Za..
Domažlice Domažlice

vloženo:

Přibližná vzdálenost od našeho resortu: 33 km Jedna věž patří Chodskému hradu, v němž sídlí Muzeum Chodska s bohatými etnografickými sbírkami, druhou objevíte..
Plzeň Plzeň

vloženo:

Přibližná vzdálenost od našeho resortu: 32 km Evropské hlavní město kultury pro rok 2015 má historické centrum s barokními a renesančními domy, najdete tu i..
Mariánské Lázně Mariánské Lázně

vloženo:

Přibližná vzdálenost od našeho resortu: 50 km Mariánské Lázně představují skutečný architektonický skvost, protože město založené podle přesného plánu..
Františkovy Lázně Františkovy Lázně

vloženo:

Přibližná vzdálenost od našeho resortu: 85 km Zdejší prameny byly známé už ve středověku, kdy se kyselka donášela do Chebu a prodávala se jako stolní voda...
Karlovy Vary Karlovy Vary

vloženo:

Přibližná vzdálenost od našeho resortu: 82 km Přestože Karlovy Vary založil král a císař Karel IV. již roku 1350, zprávy o blahodárných účincích zdejších..