Webkamery Kontakt English Deutsch

Chci dostávat novinky

Hotel a restaurace

Wellness

Wellness Alfrédov Wellness Alfrédov

vloženo:

V našem hotelu Vám nabízíme i širokou škálu wellness procedur. Můžete je využít při ubytováním, ale i po odehrání Vašeho turnaje nebo při čekání hrajícího na..
Masáže Masáže

vloženo:

​​​​​​​MASÁŽE - poskytují úlevu, navozují fyzickou a duševní pohodu. Jsou velmi cenné pro udržení celkového zdraví. Masáž je nádherný způsob, jak zakončit..
Finská sauna Finská sauna

vloženo:

První popisy sauny se datují do 11. až 12. století , nejrozšířenější bylo saunování v Evropě severní, především ve Finsku, odtud pochází i samotný název..
Pára Pára

vloženo:

Parní sauna je teplá mlhová lázeň (cca. 45 °C, vlhkost až 100 %), podobná sauně. V porovnání s klasickou saunou však není tak horká a je mnohem vlhčí a..
Infrakabina Infrakabina

vloženo:

Infračervené paprsky prohřívají tělo uvnitř na způsob slunečního záření. Teplota uvnitř kabiny se pohybuje okolo 60°C, proto by neměla způsobovat problémy..
Vířivka Vířivka

vloženo:

Pomůže uvolnit napětí způsobené vašimi každodenními starostmi a shonem. Poskytne relaxaci Vašich svalů a kloubů. Umožní Vašemu tělu snížit tepovou frekvenci,..
Solárium Solárium

vloženo:

Solárium je technické zařízení pro ozařování lidského těla UV zářením (umělým „horským sluncem“). Obvykle se používá z kosmetických důvodů pro..
Relaxace Relaxace

vloženo:

Relaxace znamená tělesné i duševní uvolnění. Jejím prováděním uvolňujeme své svalové napětí (tenzi) a zároveň i své napětí duševní. Oba typy napětí spolu..
Fitness Fitness

vloženo:

Novinkou v našem hotelu, je zřízení nového Fitness, které je pro ubytované hosty zdarma.