Kontakt English Deutsch

E-mailový zpravodaj:

Hotel a restaurace

Wellness

Wellness Alfrédov Wellness Alfrédov

vloženo:

V našem hotelu Vám nabízíme i širokou škálu wellness procedur. Můžete je využít při ubytováním, ale i po odehrání Vašeho turnaje nebo při čekání hrajícího na..
Masáže Relaxační Masáže Relaxační

vloženo:

Thajská masáž, Léčebný postup využívající dávné techniky, jež vyvolávají celkové uvolnění těla a podněcují vitalitu. Tato masáž je doporučena aktivním..
Masáže Klasické Masáže Klasické

vloženo:

Klasická regenerační masáž Klasická regenerační masáž je jemná masáž těla, využívající pomalých na sebe navazujících hmatů. Má léčebný i preventivní účinek...
Finská sauna Finská sauna

vloženo:

První popisy sauny se datují do 11. až 12. století , nejrozšířenější bylo saunování v Evropě severní, především ve Finsku, odtud pochází i samotný název..
Pára Pára

vloženo:

Parní sauna je teplá mlhová lázeň (cca. 45 °C, vlhkost až 100 %), podobná sauně. V porovnání s klasickou saunou však není tak horká a je mnohem vlhčí a..
Vířivka Vířivka

vloženo:

Pomůže uvolnit napětí způsobené vašimi každodenními starostmi a shonem. Poskytne relaxaci Vašich svalů a kloubů. Umožní Vašemu tělu snížit tepovou frekvenci,..
Solárium Solárium

vloženo:

Solárium je technické zařízení pro ozařování lidského těla UV zářením (umělým „horským sluncem“). Obvykle se používá z kosmetických důvodů pro..
Relaxace Relaxace

vloženo:

Relaxace znamená tělesné i duševní uvolnění. Jejím prováděním uvolňujeme své svalové napětí (tenzi) a zároveň i své napětí duševní. Oba typy napětí spolu..
Fitness Fitness

vloženo:

Novinkou v našem hotelu, je zřízení nového Fitness, které je pro ubytované hosty zdarma.