Kontakt English Deutsch

E-mailový zpravodaj:

Hotel a restaurace

Masáže Klasické

Dokážeme zprostředkovat tyto masáže:

(Nutná objednávka minimálně 1 týden předem)

 

Klasická regenerační masáž - 45 min / 700,- Kč

Klasická regenerační masáž je jemná masáž těla, využívající pomalých na sebe navazujících hmatů. Má léčebný i preventivní účinek. Odstraňuje ochablost, zkrácení, ztuhlost a bolestivost svalstva, urychluje krevní oběh a odplavuje toxické látky z těla. Odbourává stres, napětí, odstraňuje únavu, navozuje psychickou i fyzickou rovnováhu. 
Správně provedená masáž v pravidelných intervalech příznivě upravuje celkový zdravotní stav.

 

Sportovní masáž - 45 min / 700,- Kč

Sportovní masáže jsou upravenou formou rekondiční masáže. Mezi zásadní rozdíly patří prioritní zaměření masáže na svaly a svalové skupiny zapojované při konkrétním sportovním výkonu. Sportovní masáže doporučujeme před i po sportovního výkonu. Navozují vyšší svalovou aktivitu, pomáhají k prohřátí zatěžovaných partií a podobně jako jiné masáže přispívají k navození celkové duševní i tělesné pohody.

 

Mobilizace - 45 min / 700,- Kč

Jsou manuální terapií, kdy znovu nenásilně a postupně obnovujeme kloubní vůli i funkční pohyblivost u zablokovaného kloubu. Mobilizace páteře, periferních kloubů a žeber postupně uvede kloub do správné polohy nenásilnou metodou (na rozdíl od manipulace, kdy se jedná o prudkou jednorázovou akci a dnes už se od ní upouští z důvodů rizika natažení či natržení vazů i jiného vážného poškození).
Mobilizace odstraňuje dlouhodobé bolesti na hrudi, bolesti hlavy, šíje, zad, horních končetin, hlavy, dechové potíže, závratě, pocity na omdlení, nauzeu (nucení na zvracení) parestézii, tachykardii, anxiozu (úzkost). Kloubní blokáda se vytváří v místech, která jsou námi přetěžována v důsledku jednostranné či asymetrické zátěže a to nejen dynamické, ale především statické, například v případě dlouhého nesprávného sezení nebo chabého držení těla při stoji, chůzi a ostatních činnostech.