Kontakt English Deutsch

E-mailový zpravodaj:

Hotel a restaurace

Masáže Relaxační

Dokážeme zprostředkovat tyto masáže:

(Nutná objednávka minimálně 2 týdny předem)

MASÁŽE - poskytují úlevu, navozují fyzickou a duševní pohodu. Jsou velmi cenné pro udržení celkového zdraví. Masáž je nádherný způsob, jak zakončit dlouhý namáhavý den.

 

Klasická masáž zad, krku a šíje                                45 min / 700,- Kč

patří mezi relaxační techniky působící okamžitě a jednorázově nejen na tělesný, ale i duševní stav.  Během masáže dochází nejen k uvolnění masírovaného svalstva a odstranění jeho ochablosti, ztuhlosti, bolesti, ale i k celkové tělesné i duševní relaxaci klienta.

 

Rekondiční masáž celého těla                                    90 min/1250,-Kč

je nejvhodnější zejména při nedostatku pohybu ke stimulaci ochablých svalů nebo k uvolnění přetížených svalů. Uvolňuje svalové napětí a celkově tělo zklidní. Rekondiční masáž má vliv na regeneraci pohybového ústrojí, při větší fyzické námaze  nebo i u špatného držení těla. Dochází k prokrvení kůže a urychlení látkové výměny. Rekondiční masáž pomáhá při tlumení bolesti nejen ve svalech, ale i při bolesti kloubů a páteře.

 

Anticelulitidní masáž                                                   60 min/700,-Kč

tato masáž působí na tukové buňky, vrací kůži pružnost, snižuje otoky a pocit těžkých nohou. Je zaměřena hlavně na problematické partie (nohy, hýždě, bedra, bříško i ruce). Při masáži jsou používány gely s bylinnými silicemi, s podpůrnými účinky na lymfatický systém, snižující otoky.

 

Indická masáž hlavy                                                    40 min/750,-Kč

je jemné, léčivé ošetření hlavy, krku, ramen, horní části paží a obličeje. Odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, krku a šíji, zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky i psychicky harmonizuje organismus.

 

Reflexní masáž plosky (koupel nohou + masáž)           40 min/750,-Kč

pomáhá tělu navodit stav rovnováhy, harmonie, zlepšuje zdraví, nervové prokrvení, zmírňuje bolest zad, zubů, hlavy-migrény, deprese a pomáhá při mentální a fyzické relaxaci.

 

DOPLŇKY K MASÁŽÍM

Skořicový zábal 20 min/150 Kč – spaluje podkožní tuk, vyhlazuje pokožku, příjemně hřeje a voní. Vhodný k anticelulitidní masáži.

Lymforegen zábal 20 min/150 Kč - snižuje otoky nohou, detoxikuje a čistí pokožku. Vhodný k lymfodrenáži nohou.

Detoxikační pleťová maska na obličej 20 min/150 Kč – detoxikuje, vyhlazuje pokožku a vrásky, vhodná k lymfodrenáži obličeje.

Některé masáže se mohou kombinovat dle dohody a přání klienta

 

Nezapomeňte v den masáže zvýšit příjem tekutin. Masáží tělo zbavujeme usazených toxinů ve svalech a kloubech - proto je velmi důležité hodně pít, aby se toxiny dostaly z těla ven.

Masáže Relaxační Masáže Relaxační Masáže Relaxační Masáže Relaxační