Kontakt English Deutsch

E-mailový zpravodaj:

Hotel a restaurace

Masáže

Dokážeme zprostředkovat tyto masáže:

(Upozorňujeme, že platba za masáže je možná pouze v hotovosti. Objednávejte nejlépe 1 týden předem)

 

MASÁŽE - poskytují úlevu, navozují fyzickou a duševní pohodu. Jsou velmi cenné pro udržení celkového zdraví. Masáž je nádherný způsob, jak zakončit dlouhý namáhavý den.

 

Relaxační masáž celého těla                                   90 min / 1290,- Kč

Způsob, jak se zklidnit, ulevit od stresu a napětí, odpočinout a vyčistit si hlavu. Relaxační masáž je příjemnou formou dodání a obnovení životní energie. Způsobuje prokrvení svalů a vazivového aparátu, zrychlení látkové výměny a vytlačení odpadních látek.

 

Klasická masáž                                                        50 min / 770,- Kč

Klasická masáž je ideální na uvolnění zatuhlé šíje, krku, bolestech pod lopatkou, migrény a svalové přetížení po sportovním a pracovním výkonu. Urychluje vyplavování toxických látek z těla. Mechanický účinek podporuje lepší okysličení krve a celého těla, napomáhá k rozpohybování lymfatického systému a prokrvení kůže. Reflexní účinky masáže se projeví změnou prokrvení a zlepšení činnosti i hluboko uložených tkání a orgánů. Drážděním nervových zakončení stimuluje různé funkce zejména v nervovém systému.

 

Hloubková regenerační masáž                             60 min / 990,- Kč           90 min / 1390,- Kč

Hloubková regenerační masáž je velice intenzivní a účinná při svalovém přetížení, dlouhodobých bolestech v oblasti páteře, horních končetin, krku a hlavy. Kromě klasických efektů masáže (viz. Klasická masáž) zde jde hlavně o uvolnění problémových oblastí těla, jako jsou Spoušťové body. Ty se vyskytují po celém těle. Potrápit nás dovedou hlavně v oblasti zádového svalstva. Jedná se o malé uzlíky ve svalech, citlivé na dotek. Při přítlaku přeskočí mezi prsty a bolest často vystřeluje i do velmi vzdálených míst na těle. Přitom není těžké se těchto bolestí zbavit. Jedná se, ale o velmi pravidelnou masáž, s přesným postupem. Tato masáž je velmi účinná i při vleklých bolestech zad, ale je také dost intenzivní, bolestivá. Využívají se zde terapeutické postupy z oboru fyzioterapie (baňkování, lavatherm - suché teplo)

 

Sportovní masáž                                               45 min / 770,- Kč

Je určena ke zlepšení zdravotního stavu, k posílení organismu zanedbaného nedostatkem pohybové činnosti i dalšími zdravotně negativními vlivy. To se projevuje např. ztrátou pevnosti kůže, omezeným pohybem v kloubech, ochablým a zkráceným svalstvem – ztuhlostí, bolestivostí, atd.

 

Masáž lávovými kameny                               60 min / 990,- Kč

Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. 

Teplo kamenů a jejich vlnění působí přes energetická centra v našem těle = čakry na naše energetické cesty = meridiány, které vedou od konečky prstů na nohou a rukou ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Při zdravotních problémech bývají tyto meridiány zablokované a neprůchodné. V těle nemůže proudit energie a člověk se cítí unavený a nemocný. Právě teplé kameny dokáží povzbudit činnost orgánů. Tok energie se obnoví a klient se uvolní, odplaví z těla toxiny a stres, začne detoxikační proces a dochází tak k celkové regeneraci těla. Horký tlak z kamenů uvolní křeče, bolest a ztuhlost svalů, zlepšuje celkový krevní oběh, posiluje lymfatický a imunitní systém, reguluje trávení, pomáhá při problémech spánku, koncentrace, atd. Kombinace tepla, dotyku a vůně se tato masáž řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem.

 

Baňková masáž + baňkování                       30 min / 490,- Kč

Baňkování odstraňuje blokády a ztuhlé svaly, zlepšuje prokrvování svalových tkání a buněk, detoxikuje organismus, příznivě působí na lymfatický systém, příznivě ovlivňuje problémy se zažíváním. Baňková masáž je tisíce let stará medicína pocházející zřejmě ze staré Číny. Baňkování pomáhá odstranit bolest páteře a pohybového aparátu a ovlivňuje také správnou funkci vnitřních orgánů. Terapie pomocí baňkování je jedinečná tím, že jako málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit očekávaná úleva. Použití baněk může být různorodé. U této masáže jsou používány tzv. suché baňky, kde vzniká podtlak, který způsobuje přisátí oněch baněk na pokožku, ty se umisťují na neporušenou pokožku a následným podtlakem se vytvoří uvolnění podkoží. Lze je kombinovat s jinou technikou masáže, nebo je přikládat na akupresurní body a tím stimulovat meridián. Baňkování dosahuje také skvělých účinků při léčbě různých otoků.

 

Indická masáž hlavy                               40 min / 690,- Kč

Po celém staletí byla masáž hlavy nedílnou součástí ajurvédského lékařství a byla široce praktikována po celé Indii i jinde. Toto prastaré umění je vysoce praktické, účinné a vhodné pro moderní společnost. V technikách masáže hlavy je zkombinováno použití akupresurních energetických bodů s tradičními dotykovými technikami, jako je hnětení, válení, poklepy a hlazení, takže masáž působí na celý energetický systém těla i na fyzikální strukturu. Kromě samotné hlavy tato masáž ošetřuje partie horních částí zad, ramen a krku, což jsou důležitá místa lidského těla, v nichž se ukládá napětí. Nepoužívají se žádné oleje a krémy, pouze speciální hmaty. Masáž pomáhá odstranit: stres, napětí, bolest hlavy, krčních svalů, očí, zlepšuje kvalitu kůže
vlasů, atd.

 

DOPLŇKY K MASÁŽÍM

Kineziotaping - Tejpování problémových oblastí, kloubů a svalů

Pomocí kineziotapingu se dociluje funkčnosti svalů, šlach či kloubů, které jsou v daný moment postiženy, protože nalepování pružných pásek umožňuje trvalý průtok krve i lymfy, čímž se aktivují ozdravné procesy. U přetížených svalů a šlach uvolňuje a zlepšuje regenaraci. Hojné využití v oblasti problémů s kolenními klouby, ramenním kloubem (zmrzlé rameno apod..) a přetížení bederní oblasti zad. Tejpy vydrží podle vaší aktivity a koupání 3 -10 dní.

 

Nezapomeňte v den masáže zvýšit příjem tekutin. Masáží tělo zbavujeme usazených toxinů ve svalech a kloubech - proto je velmi důležité hodně pít, aby se toxiny dostaly z těla ven.