Webkamery Kontakt English Deutsch

Chci dostávat novinky

Hotel a restaurace

Masáže

Dokážeme zprostředkovat tyto masáže:

(Upozorňujeme, že platba za masáže je možná pouze v hotovosti. Objednávejte nejlépe minimálně1 týden předem )

MASÁŽE - poskytují úlevu, navozují fyzickou a duševní pohodu. Jsou velmi cenné pro udržení celkového zdraví. Masáž je nádherný způsob, jak zakončit dlouhý namáhavý den.

 

Relaxační masáž celého těla

Tato relaxační masáž Vás donutí na hodinu a půl zapomenout na jakékoliv problémy či stres denního života a donutí Vaše tělo i mysl krásně se uvolnit a dopřát si hluboký odpočinek a znovu načerpat energii. Díky úžasné kombinaci masážních hmatů, olejíčků, prohřátí celého těla a příjemné hudbě se dostanete do hlubokého odpočinku a relaxace. Relaxační masáž uvolní ztuhlé a přetížené svaly, prokrví celé tělo, podpoří lymfatický systém a detoxikaci.

 60 min / 1.150,- Kč           90 min / 1.590,- Kč

 

Čínská hloubková regenerační masáž                             

Tato masáž patří mezi velice intenzivní a účinnou cestu pro uvolnění přetížených svalů, při léčbě dlouhodobých bolestí v jakékoliv oblasti těla. Mimo klasické efekty masáže je zde hlavní výhodou uvolnění problémových oblastí těla, jako jsou spoušťové body. (tzv. trigger/tender points). Ty se vyskytují po celém těle. Potrápit nás dovedou hlavně v oblasti zádového svalstva. Jedná se o malé uzlíky ve svalech, citlivé na dotek. Při přítlaku přeskočí mezi prsty a bolest často vystřeluje i do velmi vzdálených míst na těle. Dále se používá velké množství akupresurních bodů na ploskách chodidel, dlaní, dolních i horních končetinách, trupu, krku a hlavy. Tato masáž je velmi účinná i při dvoudobých bolestech zad, končetin,  migrénách apod. Používají se hlavně měkké a rotační techniky pro uvolnění svalů, kloubů, páteře, esíček a dalších problémových partií. Lze také upravovat špatné postavení obratlů atd. Pro úplné uvolnění všech měkkých tkání se používá přímá masáž silikonovou baňkou a gumovým ježkem. Možno doplnit masážním vibračním přístrojem s teplým infra světlem. Jde o nápravnou masáž celého těla, z dlouhodobého špatného zatěžování, špatného držení těla, nečinnosti a podobně. Tato varianta je velice účinná a bezbolestná.

 60 min / 1.290,- Kč           90 min / 1.790,- Kč

 

Masáž lávovými kameny                             

Tato masáž využívá horkých lávových kamen k hlubokému uvolnění svalů a relaxaci. Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Teplo kamenů a jejich vlnění působí přes energetická centra v našem těle = čakry na naše energetické cesty = meridiány, které vedou od konečky prstů na nohou a rukou ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Při zdravotních problémech bývají tyto meridiány zablokované a neprůchodné. V těle nemůže proudit energie a člověk se cítí unavený a nemocný. Právě teplé kameny dokáží povzbudit činnost orgánů. Tok energie se obnoví a klient se uvolní, odplaví z těla toxiny a stres, začne detoxikační proces a dochází tak k celkové regeneraci těla. Horký tlak z kamenů uvolní křeče, bolest a ztuhlost svalů, zlepšuje celkový krevní oběh, posiluje lymfatický a imunitní systém, reguluje trávení, pomáhá při problémech spánku, koncentrace atd. Kombinace tepla, dotyku a vůně se tato masáž řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem a potěšením. Donutí Vás odhodit všechen stres a napětí a přenese Vás na úplně jiná kouzelná místa klidu a odpočinku.

  60 min / 1.150,- Kč           90 min / 1.590,- Kč

 

Aromaterapeutická masáž                               

Tato masáž je skvělým způsobem hlubokého odpočinku a obnovy souladu těla a duše. Využívá se zde kombinace vůně a jemných hmatů, které Vám přivedou hlubokou relaxaci a potěšení. Olejíčky se využívají pro jejich léčebné, očistné, ochranné a posilující vlastnosti, ale i čiré potěšení, které jim přinášejí jejich vůně. Novodobý způsob života v neustálém stresu, spěchu, zároveň často sedavý způsob života s nárazovým cvičením, negativně ovlivňují naše tělo i mysl. Stres, znečištěné životní prostředí, horečný, zároveň sedavý způsob života, všechny tyto faktory negativně ovlivňují naše tělo i mysl. Techniky aromaterapie využívají účinných čistých výtažků z aromatických rostlin a pryskyřic k působení na nejmocnější smysly – na čich a hmat. Proto zkuste využít dávného umění aromaterapie a dovolte si hluboce odpočinout a na 60minut úplně vypnout celý svět. Aromaterapeutická masáž je hluboce relaxační, posilující a osvěžující zážitek.

60 min / 1.150,- Kč            90 min / 1.590,- Kč

          

SPECIÁLNÍ NABÍDKA MASÁŽÍ

Šíje, záda, nohy a  baňkování. . . . . . . . . . . . . . . . . . .1.050,- Kč / 45 min   (zkrácená verze Čínské hloubkové)

Těhotenská masáž . . . . . . .  . . . . . . . . . . . . . . . . . .  .1.100,- Kč / 60 min

Ruční hloubková lymfatická masáž. . . ………….. .  .. 1.200,- Kč/ 60 min

Anticelulitidová hloubková masáž……………………...1.200,- Kč/ 60 min nebo se zábalem 1.650,- Kč/ 90 min

Celková masáž čokoládovým olejem. . . . . . . . ... . . . .1.150,- Kč/ 60 min nebo se zábalem 1.590,- Kč/ 90 min

Dornova metoda. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  1.200,- Kč / 60 min

Švédská masáž. . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . .. . . 1.200,- Kč / 60 min

Celková ajurvédská masáž. . . . . . . .  . . . .. . . . . . . . . .1.200,- Kč / 60 min

Celková masáž vonnou svíčkou. . . . . . . . . . . . . . . . . .1.200,- Kč / 60 min

Antistresová masáž………………………………...…….1.200,- Kč / 60 min               90 min / 1.650,- Kč

Antistresová masáž s harmonizací čaker. . . . . . . . .. . 1.650,- Kč / 60 min                90 min / 2.325,- Kč

Čtyřruční masáž pro 1 relaxační. . . . . . . . . . . . . . . . . .2.350,- Kč / 60 min (celková z obou stran)

Čtyřruční masáž pro 1 čoko olej. . . . . . . . . . . . . . .  . . 2.450,- Kč / 60 min (celková z obou stran)

Masáž pro páry relaxační   . . . . . . . . . . . . …... . . . . . .2.750,- Kč / 60 min (celková z obou stran)

Masáž pro páry + lávové kameny……………………….2.850,- Kč / 60 min (celková z obou stran)

Masáž pro páry čokoládová.……………………   ……..2. 950,- Kč / 60 min (celková se zábalem)

 

Další druhy masáží dle předchozí domluvy. Při větším počtu masáží (skupiny, školení atd.) lze domluvit 30 minutové varianty.

DOPLŇKY K MASÁŽÍM

Kineziotaping - Tejpování problémových oblastí, kloubů a svalů

Pomocí kineziotapingu se dociluje funkčnosti svalů, šlach či kloubů, které jsou v daný moment postiženy, protože nalepování pružných pásek umožňuje trvalý průtok krve i lymfy, čímž se aktivují ozdravné procesy. U přetížených svalů a šlach uvolňuje a zlepšuje regenaraci. Hojné využití v oblasti problémů s kolenními klouby, ramenním kloubem (zmrzlé rameno apod..) a přetížení bederní oblasti zad. Tejpy vydrží podle vaší aktivity a koupání 3 -10 dní.

 

Nezapomeňte v den masáže zvýšit příjem tekutin. Masáží tělo zbavujeme usazených toxinů ve svalech a kloubech - proto je velmi důležité hodně pít, aby se toxiny dostaly z těla ven.

 

Masáže Masáže Masáže Masáže Masáže