Webkamery Kontakt English Deutsch

Chci dostávat novinky

Hotel a restaurace

Masáže

Dokážeme zprostředkovat tyto masáže:

(Upozorňujeme, že platba za masáže je možná pouze v hotovosti. Objednávejte nejlépe alespoň 1 týden předem )

MASÁŽE - poskytují úlevu, navozují fyzickou a duševní pohodu. Jsou velmi cenné pro udržení celkového zdraví. Masáž je nádherný způsob, jak zakončit dlouhý namáhavý den.

 

Klasická masáž zad

Klasická masáž je vhodná pro většinu naší populace, neboť každý druhý člověk trpí na bolesti zad, prochází si v běžném dni stresem a málokdy si najde čas na to si odpočinout, protáhnout se a starat se o své tělo. Tato masáž uvolní všechny potřebné svaly v oblasti zad, a šíje, abyste si opět cítili dobře. Za doprovodu příjemné hudby a olejíčků se postaráme, abyste si užili maximální odpočinek a našli svou chvilku klidu. Reflexní účinky masáže se projeví změnou prokrvení a zlepšení činnosti i hluboko uložených tkání a orgánů. Na výběr máte z více variant olejíčků (heřmánek, měsíček, levandule, hřejivý…)

  45 min / 680,- Kč

 


Relaxační masáž celého těla

Tato relaxační masáž Vás donutí na hodinu a půl zapomenout na jakékoliv problémy či stres denního života a donutí Vaše tělo i mysl krásně se uvolnit a dopřát si hluboký odpočinek a znovu načerpat energii. Díky úžasné kombinaci masážních hmatů, olejíčků, prohřátí celého těla a příjemné hudbě se dostanete do hlubokého odpočinku a relaxace. Relaxační masáž uvolní ztuhlé a přetížené svaly, prokrví celé tělo, podpoří lymfatický systém a detoxikaci.

90 min / 1290,- Kč

 

 Hloubková regenerační masáž                             

Tato masáž patří mezi velice intenzivní a účinnou cestu pro uvolnění přetížených svalů, při léčbě dlouhodobých bolestí v jakékoliv oblasti těla. Mimo klasické efekty masáže (viz. Klasická masáž) je zde hlavní výhodou uvolnění problémových oblastí těla, jako jsou spoušťové body. (tzv. trigger/tender points). Ty se vyskytují po celém těle. Potrápit nás dovedou hlavně v oblasti zádového svalstva. Jedná se o malé uzlíky ve svalech, citlivé na dotek. Při přítlaku přeskočí mezi prsty a bolest často vystřeluje i do velmi vzdálených míst na těle. Přitom není těžké se těchto bolestí zbavit. Tato masáž je velmi účinná i při dvoudobých bolestech zad, migrénách, končetin apod.. Svou účinností je ale také dost intenzivní, a může být i bolestivá. Tyto faktory se ovšem dají ovlivnit hloubkou masáže, kterou si domluvíte s masérem individuálně a podle svého pocitu a záměru. Využívají se zde terapeutické postupy z oboru fyzioterapie (baňkování, lavatherm-suché teplo). Jde o nápravnou masáž těla, z dlouhodobého špatného zatěžování, špatného držení těla, nečinnosti a podobně.

 60 min / 890,- Kč           90 min / 1390,- Kč

 

Masáž lávovými kameny                             

Tato masáž využívá horkých lávových kamen k hlubokému uvolnění svalů a relaxaci. Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Teplo kamenů a jejich vlnění působí přes energetická centra v našem těle = čakry na naše energetické cesty = meridiány, které vedou od konečky prstů na nohou a rukou ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Při zdravotních problémech bývají tyto meridiány zablokované a neprůchodné. V těle nemůže proudit energie a člověk se cítí unavený a nemocný. Právě teplé kameny dokáží povzbudit činnost orgánů. Tok energie se obnoví a klient se uvolní, odplaví z těla toxiny a stres, začne detoxikační proces a dochází tak k celkové regeneraci těla. Horký tlak z kamenů uvolní křeče, bolest a ztuhlost svalů, zlepšuje celkový krevní oběh, posiluje lymfatický a imunitní systém, reguluje trávení, pomáhá při problémech spánku, koncentrace atd. Kombinace tepla, dotyku a vůně se tato masáž řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem a potěšením. Donutí Vás odhodit všechen stres a napětí a přenese Vás na úplně jiná kouzelná místa klidu a odpočinku.

 60 min / 890,- Kč

 

Aromaterapeutická masáž                               

Tato masáž je skvělým způsobem hlubokého odpočinku a obnovy souladu těla a duše. Využívá se zde kombinace vůně a jemných hmatů, které Vám přivedou hlubokou relaxaci a potěšení. Olejíčky se využívají pro jejich léčebné, očistné, ochranné a posilující vlastnosti, ale i čiré potěšení, které jim přinášejí jejich vůně. Novodobý způsob života v neustálém stresu, spěchu, zároveň často sedavý způsob života s nárazovým cvičením, negativně ovlivňují naše tělo i mysl. Stres, znečištěné životní prostředí, horečný, zároveň sedavý způsob života, všechny tyto faktory negativně ovlivňují naše tělo i mysl. Techniky aromaterapie využívají účinných čistých výtažků z aromatických rostlin a pryskyřic k působení na nejmocnější smysly – na čich a hmat. Proto zkuste využít dávného umění aromaterapie a dovolte si hluboce odpočinout a na 60minut úplně vypnout celý svět. Aromaterapeutická masáž je hluboce relaxační, posilující a osvěžující zážitek.

60 min / 990,- Kč            90min / 1390,- Kč

          

Uvolňující masáž nohou             

Tato masáž je velmi speciální, protože by spousta z nás neočekávalo, jak může být masáž nohou a chodidel silně uvolňujícím zážitkem, při kterém se Vám může uvolnit celé tělo, bez jediného doteku mimo dolní končetiny. Na chodidlech se vyskytuje mnoho reflexních bodů, které jsou v těle různě propojeny s orgány, tkáněmi apod.. Jejich tlakovou stimulací dochází k uvolňování energetických drah – meridián, které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány lidského těla. Masáží chodidel navracíte energii jednotlivým partiím Vašeho těla, snížíte stres a dopřejete Vašemu tělu a duši příjemnou relaxaci. Masáž chodidel můžete předcházet různým problémům v oblasti páteře a je také velmi důležitá pro správné držení těla nejen při chůzi. Uvolní se dlouhá léta přetížené svaly plosky nohou, lýtek a stehen. V kombinaci s příjemnou vůní olejíčků, tepla a hudby se ostanete do příjemného stavu relaxace a pohody.

40 min / 680,- Kč

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKA MASÁŽÍ

Baňková masáž a baňkování. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .700,-kč / 45min

Těhotenská masáž . . . . . . .  . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 850,-kč / 60min

Ruční lymfatická masáž. . . .. . . . . . .  . . . . . . . . . . . . . 950,-kč/ 60 min nebo se zábalem 1.390,-kč/ 90 min

Čínská masáž podle meridiánů. . . . . . . . . . . . . . . . . . .950,-kč /60 min

Celková masáž čokoládovým olejem. . . . . . . . ... . . . .1.050,-kč/ 60 min nebo se zábalem 1.390,-kč/ 90 min

Dornova metoda. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .  1.100,-kč / 60min

Švédská masáž. . . . . . . . . . . . . .. . . . . . . . . . . . . .. . . 1.100,-kč/ 60 min

Celková ajurvédská masáž. . . . . . . .  . . . .. . . . . . . . . .1.150,-kč/ 60 min

Celková masáž vonnou svíčkou. . . . . . . . . . . . . . . . . .1.150,-kč / 60 min

Antistresová masáž s harmonizací čaker. . . . . . . . .. . 1.550,-kč/ 60 min

Čtyřruční masáž pro 1 relaxační. . . . . . . . . .   . . . . . . .1.850,-kč/ 60 min (celková z obou stran)

Čtyřruční masáž pro 1 čoko olej. . . . . . . . . . . . . . . . . . 2.100,-kč/ 60 min (celková z obou stran)

Relaxační masáž pro páry. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .2.150,-kč/ 60 min (celková z obou stran)
 

DOPLŇKY K MASÁŽÍM

Kineziotaping - Tejpování problémových oblastí, kloubů a svalů

Pomocí kineziotapingu se dociluje funkčnosti svalů, šlach či kloubů, které jsou v daný moment postiženy, protože nalepování pružných pásek umožňuje trvalý průtok krve i lymfy, čímž se aktivují ozdravné procesy. U přetížených svalů a šlach uvolňuje a zlepšuje regenaraci. Hojné využití v oblasti problémů s kolenními klouby, ramenním kloubem (zmrzlé rameno apod..) a přetížení bederní oblasti zad. Tejpy vydrží podle vaší aktivity a koupání 3 -10 dní.

 

Nezapomeňte v den masáže zvýšit příjem tekutin. Masáží tělo zbavujeme usazených toxinů ve svalech a kloubech - proto je velmi důležité hodně pít, aby se toxiny dostaly z těla ven.

 

Masáže Masáže Masáže Masáže Masáže