Kontakt English Deutsch

Chci dostávat novinky

Hotel a restaurace

Masáže

Dokážeme zprostředkovat tyto masáže:

(Upozorňujeme, že platba za masáže je možná pouze v hotovosti. Objednávejte nejlépe 1 týden předem)

 

MASÁŽE - poskytují úlevu, navozují fyzickou a duševní pohodu. Jsou velmi cenné pro udržení celkového zdraví. Masáž je nádherný způsob, jak zakončit dlouhý namáhavý den.

 

Relaxační masáž celého těla                                   

Tato relaxační masáž Vás donutí na hodinu a půl zapomenout na jakékoliv problémy či stres denního života a donutí Vaše tělo i mysl krásně se uvolnit a dopřát si hluboký odpočinek a znovu načerpat energii. Díky úžasné kombinaci masážních hmatů, olejíčků, prohřátí celého těla a příjemné hudbě se dostanete do hlubokého odpočinku a relaxace. Relaxační masáž uvolní ztuhlé a přetížené svaly, prokrví celé tělo, podpoří lymfatický systém a detoxikaci.

90 min / 1290,- Kč

 

Klasická masáž                                                       

Klasická masáž je vhodná pro většinu naší populace, neboť každý druhý člověk trpí na bolesti zad, prochází si v běžném dni stresem a málokdy si najde čas na to si odpočinout, protáhnout se a starat se o své tělo. Tato masáž uvolní všechny potřebné svaly v oblasti zad, a šíje, abyste si opět cítili dobře. Za doprovodu příjemné hudby a olejíčků se postaráme, abyste si užili maximální odpočinek a našli svou chvilku klidu. Důležitý faktor je i psychické uvolnění. Vhodná při léčbě migrény a po sportovním nebo pracovním výkonu na přetížené svaly. Urychluje vyplavování toxických látek z těla, podporuje lepší okysličení krve a těla, napomáhá k rozpohybování lymfatického systému a prokrvení kůže. Reflexní účinky masáže se projeví změnou prokrvení a zlepšení činnosti i hluboko uložených tkání a orgánů. Na výběr máte z více variant olejíčků (heřmánek, měsíček, levandule, hřejivý…)

45 min / 680,- Kč

 

Hloubková regenerační masáž                             

Tato masáž patří mezi velice intenzivní a účinnou cestu pro uvolnění přetížených svalů, při léčbě dlouhodobých bolestí v jakékoliv oblasti těla. Mimo klasické efekty masáže (viz. Klasická masáž) je zde hlavní výhodou uvolnění problémových oblastí těla, jako jsou spoušťové body. (tzv. trigger/tender points)  Ty se vyskytují po celém těle. Potrápit nás dovedou hlavně v oblasti zádového svalstva. Jedná se o malé uzlíky ve svalech, citlivé na dotek. Při přítlaku přeskočí mezi prsty a bolest často vystřeluje i do velmi vzdálených míst na těle. Přitom není těžké se těchto bolestí zbavit. Tato masáž je velmi účinná i při dvoudobých bolestech zad, migrénách, končetin apod.. Svou účinností je ale také dost intenzivní, a může být i bolestivá. Tyto faktory se ovšem dají ovlivnit hloubkou masáže, kterou si domluvíte s masérem individuálně a podle svého pocitu a záměru. Využívají se zde terapeutické postupy z oboru fyzioterapie (baňkování, lavatherm - suché teplo). Jde o nápravnou masáž těla, z dlouhodobého špatného zatěžování, špatného držení těla, nečinnosti a podobně.

60 min / 890,- Kč           90 min / 1390,- Kč

 

Masáž lávovými kameny                               

Tato masáž využívá horkých lávových kamen k hlubokému uvolnění svalů a relaxaci. Masáž lávovými kameny je jednou z nejlepších terapií na celkovou relaxaci a regeneraci organismu. Provádí se za pomocí speciálních masážních hmatů, teplých lávových kamenů a aromatického oleje. Teplo kamenů a jejich vlnění působí přes energetická centra v našem těle = čakry na naše energetické cesty = meridiány, které vedou od konečky prstů na nohou a rukou ke všem vnitřním orgánům našeho těla. Při zdravotních problémech bývají tyto meridiány zablokované a neprůchodné. V těle nemůže proudit energie a člověk se cítí unavený a nemocný. Právě teplé kameny dokáží povzbudit činnost orgánů. Tok energie se obnoví a klient se uvolní, odplaví z těla toxiny a stres, začne detoxikační proces a dochází tak k celkové regeneraci těla. Horký tlak z kamenů uvolní křeče, bolest a ztuhlost svalů, zlepšuje celkový krevní oběh, posiluje lymfatický a imunitní systém, reguluje trávení, pomáhá při problémech spánku, koncentrace, atd. Kombinace tepla, dotyku a vůně se tato masáž řadí právem mezi královny masáží a pro klienta se stává nezapomenutelným zážitkem a potěšením. Donutí Vás odhodit všechen stres a napětí a přenese Vás na úplně jiná kouzelná místa klidu a odpočinku.

60 min / 890,- Kč 

 

Aromaterapeutická masáž                                          

Tato masáž je skvělým způsobem hlubokého odpočinku a obnovy souladu těla a duše. Využívá se zde kombinace vůně a jemných hmatů, které Vám přivedou hlubokou relaxaci a potěšení. Olejíčky se využívají pro jejich léčebné, očistné, ochranné a posilující vlastnosti, ale i čiré potěšení, které jim přinášejí jejich vůně. Novodobý způsob života v neustálém stresu, spěchu, zároveň často sedavý způsob života s nárazovým cvičením, negativně ovlivňují naše tělo i mysl. Stres, znečištěné životní prostředí, horečný, zároveň sedavý způsob života, všechny tyto faktory negativně ovlivňují naše tělo i mysl. Techniky aromaterapie využívají účinných čistých výtažků z aromatických rostlin a pryskyřic k působení na nejmocnější smysly – na čich a hmat. Proto zkuste využít dávného umění aromaterapie a dovolte si hluboce odpočinout a na 60minut úplně vypnout celý svět. Aromaterapeutická masáž je hluboce relaxační, posilující a osvěžující zážitek.

60 min / 990,- Kč            90min / 1390,- Kč 

 

Detoxikační medová masáž a zábal                                   

Medová masáž má blahodárný vliv na celé tělo. Léčivá síla medu působí pokožkou přímo na celý organismus. Je to velmi účinná detoxikační metoda, která odstraňuje toxiny v těle a aktivuje vnitřní orgány. Med obsahuje důležité minerály a stopové prvky, které vyživují naše tělo. Při této masáži se pomocí speciálních pohybů se při dostávají živiny z medu do krve a přes kůži se zpětně uvolňují usazené škodlivé látky z těla (toxiny). Způsobují oslabování organizmu, což má za následek vznik různých nemocí. Aby byl odpočinek při masáži skutečně dokonalý a vy jste při ní načerpali co nejvíce nových sil.  Po celou dobu masáže budete vdechovat omamné vůně aromaterapeutických olejů, které povzbudí vaši mysl. Medová masáž se provádí teplým medem a po masáži se dává zábal. Díky tomu dokonale prohřeje a uvolní svaly podél páteře, klouby, atd…Působením na akupresurní body vnitřních orgánů při této masáži dochází kromě očisty organismu také k příznivému ovlivnění jejich funkcí. Působíme především na játra, ledviny a plíce. Po medové masáži nesmíte pak po celý den používat na ošetřená místa mýdlo ani kosmetické prostředky.

90 min / 1390,- Kč  

 

Detoxikační čokoládová masáž a zábal 

Masáž čokoládou pro Vás může být smyslné spojení její vůně, uvolnění celého těla a pohlazení pro duši. Čokoláda Vám díky jejím vlastnostem zlepší a omladí pokožku, a zároveň detoxikuje. Kakao v čokoládě obsahuje antioxidanty působící proti volným radikálům (tím zpomaluje stárnutí). Theobromin, obsažený v kakau, v mozku stimuluje tvorbu dopaminu a uvolňuje endorfiny a serotonin (hormon štěstí) a zvyšuje prokrvení kůže (tím aktivuje látkovou výměnu). Dále čokoláda obsahuje vitamíny, minerály a aminokyseliny, které zlepšují imunitu a urychlují obnovu buněk. Masáž podporuje detoxikaci, vyhlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku.Součástí masáže je i peelingová maska. Využívá se také proti celulitidě. Navíc je zde ještě spojení její vůně a tepla, které Vás donutí na hodinu a půl úplně vypnout a dovolit si hlubokou relaxaci.

90min / 1390,- Kč

 

Omlazující a vyživující masáž a zábal s aloe vera        

Touto masáží můžete svému tělu věnovat 100% své lásky a péče. Tato masáž je speciálně připravena na hlubokou regeneraci a výživu celého těla. Díky masáži zde proběhne prokrvení a následné uvolnění svalů celého těla (viz. Účinky klasická masáž) a v kombinaci s využitím Aloe Vera zde maximálně podpoříme výživu vaší pokožky. Krá lAloe Vera - podporuje imunitní systém a detoxikuje naše tělo. Aloe Vera obsahuje celou řadu antioxidantů. Pro svoje čistící účinky se výborně hodí k detoxikaci organismu. Komplex účinných látek, podporuje bílé krvinky k množení, větší aktivitě a vyšší produkci protilátek i protizánětlivé látky. Hydratační, detoxikační a proticelulitidní účinky Aloe Vera působí na pleť celého těla přímo jako elixír mládí. S přibývajícím věkem pokožka stárne, ztrácí pružnost a stává se více suchou, ale díky aloe ji dokážete pořádně vyživit a pomoci, aby si zachovala plný a napjatý vzhled. Součástí masáže je i peeling. Zkuste si touto masáží zažít hlubokou relaxaci, uvolnění a regeneraci v jednom.

90min / 1390,- Kč

 

Indická antistresová masáž hlavy                               

Denní stres, neustálé spěchání a migrény. Tento způsob života vede k neustálému psychickému a fyzickému přetěžování. Proto je tato masáž skvělou volbou, pokud potřebujete nejvíce vypnout právě hlavu. Po celém staletí byla masáž hlavy nedílnou součástí ajurvédského lékařství a byla široce praktikována po celé Indii i jinde. Toto prastaré umění je vysoce praktické, účinné a vhodné pro moderní společnost. V technikách masáže hlavy je zkombinováno použití akupresurních energetických bodů s tradičními dotykovými technikami, jako je hnětení, válení, poklepy a hlazení, takže masáž působí na celý energetický systém těla i na fyzikální strukturu. Kromě samotné hlavy tato masáž ošetřuje partie horních částí zad, ramen a krku, což jsou důležitá místa lidského těla, v nichž se ukládá napětí. Nepoužívají se žádné oleje a krémy, pouze speciální hmaty. Masáž pomáhá odstranit: stres, napětí, bolest hlavy, krčních svalů, očí, zlepšuje kvalitu kůže, vlasů, atd. Po masáži Vám bude připadat, jako by vám ze zad spadly všechny břemena a napětí, které jsme sebou celou dobu nesly a Vaše hlava bude lehká a uvolněná.

35 min / 650,- Kč

 

Uvolňující masáž nohou             

Tato masáž je velmi speciální, protože by spousta z nás neočekávalo, jak může být masáž nohou a chodidel silně uvolňujícím zážitkem, při kterém se Vám může uvolnit celé tělo, bez jediného doteku mimo dolní končetiny. Na chodidlech se vyskytuje mnoho reflexních bodů, které jsou v těle různě propojeny s orgány, tkáněmi apod.. Jejich tlakovou stimulací dochází k uvolňování energetických drah – meridián, které propojují chodidla se všemi tělesnými orgány lidského těla. Masáží chodidel navracíte energii jednotlivým partiím Vašeho těla, snížíte stres a dopřejete Vašemu tělu a duši příjemnou relaxaci. Masáž chodidel můžete předcházet různým problémům v oblasti páteře a je také velmi důležitá pro správné držení těla nejen při chůzi. Uvolní se dlouhá léta přetížené svaly plosky nohou, lýtek a stehen. V kombinaci s příjemnou vůní olejíčků, tepla a hudby se ostanete do příjemného stavu relaxace a pohody.

40 min / 680,- Kč

 

Baňková masáž + baňkování                       

Tato metoda je především fyzioterapeutickou pomůckou, kterou s radostí využíváme u závažnějších a dlouhodobě přetížených svalů na těle. Baňkování odstraňuje blokády a ztuhlé svaly, zlepšuje prokrvování svalových tkání a buněk, detoxikuje organismus, příznivě působí na lymfatický systém, příznivě ovlivňuje problémy se zažíváním. Baňková masáž je tisíce let stará medicína pocházející zřejmě ze staré Číny. Baňkování pomáhá odstranit bolest páteře a pohybového aparátu a ovlivňuje také správnou funkci vnitřních orgánů. Terapie pomocí baňkování je jedinečná tím, že jako málokterá metoda docílí tak intenzivního prokrvení masírované tkáně. Již po jednom zákroku se může dostavit očekávaná úleva. Použití baněk může být různorodé. U této masáže jsou používány tzv. suché baňky, kde vzniká podtlak, který způsobuje přisátí oněch baněk na pokožku, ty se umisťují na neporušenou pokožku a následným podtlakem se vytvoří uvolnění podkoží. Lze je kombinovat s jinou technikou masáže, nebo je přikládat na akupresurní body a tím stimulovat meridián. Baňkování dosahuje také skvělých účinků při léčbě různých otoků.

30 min / 480,- Kč

 

DOPLŇKY K MASÁŽÍM

Kineziotaping - Tejpování problémových oblastí, kloubů a svalů

Pomocí kineziotapingu se dociluje funkčnosti svalů, šlach či kloubů, které jsou v daný moment postiženy, protože nalepování pružných pásek umožňuje trvalý průtok krve i lymfy, čímž se aktivují ozdravné procesy. U přetížených svalů a šlach uvolňuje a zlepšuje regenaraci. Hojné využití v oblasti problémů s kolenními klouby, ramenním kloubem (zmrzlé rameno apod..) a přetížení bederní oblasti zad. Tejpy vydrží podle vaší aktivity a koupání 3 -10 dní.

 

Nezapomeňte v den masáže zvýšit příjem tekutin. Masáží tělo zbavujeme usazených toxinů ve svalech a kloubech - proto je velmi důležité hodně pít, aby se toxiny dostaly z těla ven.