Webkamery Kontakt English Deutsch

Chci dostávat novinky

Hotel a restaurace

Pára

Parní sauna je teplá mlhová lázeň (cca. 45 °C, vlhkost až 100 %), podobná sauně. V porovnání s klasickou saunou však není tak horká a je mnohem vlhčí a vytváří klima, které velmi příznivě působí na lidský organismus.

Celková tělesná teplota stoupá asi o 1-2 st. Každý stupeň tělesné teploty navíc oproti přirozenému stavu má za následek zrychlení metabolismu, to znamená větší spalování tuků o cca 15 %. Pod vlivem parní lázně také stoupá spotřeba kyslíku, zvětšuje se vylučování oxidu uhličitého a dochází k celkové stimulaci životních funkcí.

Parní sauna je stejně ozdravující jako příjemná. Je doporučována při léčbě a prevenci dýchacích cest, astmatu, revmatismu, nachlazení, přetížení svalů a poruch prokrvení. Má blahodárný vliv na zdraví pokožky, pomáhá při pročišťování pórů, při léčbě celulitidy, akné apod. Je dobrým prostředkem k relaxaci, stimuluje životní funkce.

Zároveň si můžete odpočinout v odpočívacím prostoru s lehátky, uklidňujicí hudbou, která vstoupí do vaší mysli a zanechá pocit klidu a volnosti.

Ceník

  • 1 hod / osoba .... 280,- Kč

Při obsazení pouze jednou osobou, příplatek 100,- Kč.

V případě pozdního zrušení rezervace (méně než 1,5h před objednaným termínem) účtujeme poplatek 100,- Kč.

Pára Pára Pára