Webkamery Kontakt English Deutsch

Chci dostávat novinky

Novinky

Golf Circus Caddy 15.9.2017

Vážení hráči a hráčky,

zveme Vás na netradiční turnaj Golf Circus Caddy dne 15.9.2017, který pořádají - Pavel Nečas a David Suchařípa. Speciální hosté turnaje: vícemistr Evropy ve fotbale Radek Bejbl a režisér a člen poroty Stardance Radek Balaš.

Podmínkou účasti v turnaji je, že si každý hráč musí přivést svého CADDYHO, který není registrovaným hráčem.

 

G O L F   C I R C U S   2 0 1 7

Vážení milovníci golfu, mnozí z vás v loňském roce jistě zaznamenali, že se dva herci Pavel Nečas a David Suchařípa rozhodli, že odehrají všechna česká golfová hřiště, kterých v tu dobu bylo registrováno Českou golfovou federací 105, za 80 dní.

Tento husarský kousek se jim povedl a agentura Dobrý den je zaregistrovala do české Guinessovy knihy rekordů.

Zdolali na své pouti 4. 500Km ve dvou obytných vozech, nachodili 800Km a ztratili 500 míčů.

Celou akci nazvali Golf Circus.

K jejich golfovému rekordu se vždy na jeden den přidali jejich kamarádi umělci, sportovci i další milovníci golfu. Chtěli tím dokázat, že golf je hra pro každého a že si zaslouží větší pozornost.

Jejich cílem nebyl samotný rekord. Chtěli svým činem vzbudit větší zájem o golf, který je díky minulému režimu stále považován za poněkud elitářský, drahý a nesmyslný sport. Drtivá většina golfistů však ví, že golf je jeden z historicky nejstarších sportů na světě, který přináší fantastické zážitky ze hry v nádherném prostředí. Soustředění, fyzickou náročnost, um a relaxaci. Pochopili, že golf může hrát každý.

Golf Circus chce ve své činnosti pokračovat, samozřejmě trochu jinou formou. Golf Circus by rád pozdvihl větší zájem o tento výjimečný sport a přilákal k němu větší počet lidí, kteří tomuto fenoménu doposud nepodlehli. Golf Circus na své 80denní pouti absolvoval mnoho rozhovorů s majiteli, či managery hřišť, kteří se svěřovali se svými radostmi, ale hlavně strastmi, které udržování golfových hřišť přináší. Každý z vás určitě zažil tu úžasnou pestrost hřišť, kterou nám česká republika nabízí. Byla by velká škoda, kdybychom o tuto pestrost přišli a česká a moravská golfová hřiště by začala zanikat. Ztratili bychom tím i naši pestrost hry a možnost se na hřiště vůbec dostat. Golf Circus by rád tomuto trendu a úpadku zabránil a proto přichází s programem pro rok 2017.

 

G O L F   C I R C U S   C A D D Y

Rádi bychom nabídli golfovým hřištím specifický golfový turnaj, který přiláká větší počet zájemců o tento sport. Tohoto turnaje se může zúčastnit jakýkoli registrovaný hráč. Vzhledem k tomu, že turnaj vyhlásí dané hřiště, lze předpokládat, že se ho zúčastní především členové tamního klubu. Účast na tomto turnaji je však podmiňován pravidlem, že každý hráč si musí přivést svého caddyho, který golf nikdy nehrál. Tito caddies budou před samotným turnajem krátce vyškoleni jak se mají na hřišti chovat a poté absolvují celý turnaj se svými hostiteli. Uvidí tak krásu tohoto sportu v přímém přenosu aniž by museli absolvovat dlouhé hodiny teorie a tréninku, což bude pro většinu nováčků jistě vzrušující zážitek. Vzhledem k tomu, že turnaj je typu canon start, sejdou se všichni potencionální nováčci po hře v klubu, kde jim bude k dispozici klubový trenér. S tímto trenérem bezprostředně po turnaji prožijí svůj první trénink, v jehož rámci odehrají svou první soutěž v puttu, a získají své první ceny od našeho partnera, firmy GOLFARTS. Jsme přesvědčeni, že zájem o golf mezi těmito nováčky bude vzestupný. Pro samotné hřiště si pak slibujeme nárůst členské základny o 72 potencionálních hráčů, kteří budou logicky z blízkého okolí.

 

G O L F   C I R C U S   D R I V E

V rámci tohoto turnaje, přichází Golf Circus s další novinkou - soutěži v nejdelším odpalu, ze kterého vyjde 32 finalistů, kteří se utkají v podzimním finále systémem K.O. Na vytipované jamce daného hřiště bude probíhat klasická vložená soutěž LONGEST DRIVE, která však bude odpalována pouze ze žlutých odpališť a bude každému hráči/hráčce měřena. Protože Golf Circus z časových důvodů letos pořádá pouze čtyři tyto turnaje (Ropice, Olomouc, Mstětice, Alfrédov), vzejde z každého hřiště osm finalistů. Samotné finále proběhne na golfovém hřišti ve Mstěticích jako velká show a bude opět oceněna firmou GOLFARTS. Tuto soutěž bude Golf Circus pořádat každý rok na více hřištích abychom dali možnost celé golfové veřejnosti.

Na každém turnaji bude pochopitelně Golf Circus aktivně přítomen i se svými přáteli z oblasti umění a sportu a bude mu věnována velká mediální pozornost.

 

                                                                                 G  C 

vloženo: 06.09.2017

Golf Circus Caddy 15.9.2017